Tutis Viva⁴ STAR kolekcija – drąsiems svajotojams, mėgstantiems išskirtinumą

2022-04-04

Saugiai miegantis kūdikis – daugelio svajonė. O svajojantiems ir apie išskirtinį vežimėlį savo šviesulėliams „Tutis“ sukūrė riboto leidimo kolekciją, kurios dizainas – tiesiai iš dangaus. Krentančių žvaigždžių magijos įkvėpti „Tutis Viva⁴ STAR“ – vieninteliai vežimėliai, puošti prisegamomis tūrinėmis žvaigždėmis. Jose slypi „Tutis“ linkėjimas, kad gyvenime jus ir jūsų mažuosius lydėtų stebuklai.

 

Vežimėlio talismanas – minkštos tūrinės žvaigždės

Naujausia „Tutis Viva⁴ STAR“ kolekcija gimė ieškant subtilaus išskirtinumo. Prisegamos 3D dekoracijos pratęsia specialiai „Tutis Viva“ kolekcijai kurto siuvinėjimo rašto dizainą. Savo mažylio vežimėlio niekuomet nesupainiosite su jokiu kitu.

 

Prisegamos švelnaus aksomo ir eko-odos 3D žvaigždės – dvi didelės ir viena mažesnė, pagamintos iš minkštų ir itin malonių liesti medžiagų. Jos lengvai tvirtinamos, tad galėsite perdėlioti, kaip tik sumanysite!

 

Specialiai STAR kolekcijai sukurtas siuvinėjimo raštas – žvaigždės motyvas siejamas su sėkme, dėmesiu ir spindesiu, tad krentančios žvaigždės estetiką papildo ir lopšio audinio dygsnių stilius.

 

Riboto leidimo kolekcijos etiketė ir logotipas suteikia dar daugiau išskirtinumo. „Tutis Viva⁴ STAR“ idealiai tiks nebijantiems šiek tiek ryškiau spindėti. Tik šios kolekcijos lopšiuose naudojami žvaigždėti ypatingų savybių medvilnės OEKO-TEX® audiniai.

 

Mūsų inžinierių sukurti naujos kartos ratai „Tutis All-Road™ Technology“ užtikrins, kad riedėtumėte minkštai lyg ant debesų. Ratukai turi specialų užpildą, todėl nereikės sukti galvos dėl galimo padangos pradūrimo. Inovatyvi jų forma su iškilia juostele pastebimai pagerina vežimėlio manevringumą, o dėl minkštos ir patvarios medžiagos ratukai puikiai rieda bet kokiomis oro sąlygomis ir yra ilgaamžiški.

 

Elegantiški klasikinių spalvų deriniai. Kiekvienas „Tutis Viva⁴ STAR“ kolekcijos modelis pasižymi skirtinga nuotaika:

  • Juoda žvaigždė ant juodos eko-odos lopšio – paslaptingiems ir bebaimiams herojams.
  • Auksinė žvaigždė ant aukso spalvos eko-odos lopšio – svajingiems ir spindintiems pasivaikščiojimams lyg iš pasakų.
  • Balta žvaigždė ant pieno baltumo eko-odos lopšio – mėgstantiems subtilų ryškumą ir minimalistinį stilių.

 

 

Kolekcija „Tutis Viva⁴ STAR“ – puikus pasirinkimas vertinantiems eleganciją ir komfortą bei svajojantiems, kad jų mažyliai augdami drąsiai siektų žvaigždžių. Itin lengvas THERMO-COT™ lopšys ir aliuminio konstrukcija su dvigubos amortizacijos sistema apsaugo kūdikį ir garantuoja malonų pasivažinėjimą. Visuose kolekcijos vežimėliuose rasite ir reikalingiausius aksesuarus: kuprinę, tinklelį nuo uodų, apsaugą nuo lietaus bei puodelio laikiklį savo mėgstamiausiam gėrimui.

 

„Tutis Viva⁴ STAR“ vežimėlius „Tutis“ partnerių parduotuvėse bus galima įsigyti jau Balandžio mėnesį.

„Tutis“ parduotuvių sąrašą rasite čia: www.tutis.lt/lt/kur-isigyti.

Sužinokite daugiau apie „Tutis Viva⁴ STAR“: www.tutis.lt/vezimeliai/tutis-viva.

 

Susipažinkite su „Tutis Viva⁴ STAR“ iš arčiau:

https://www.youtube.com/watch?v=apHYrUuM804