LT

Dažniausiai užduodami klausimai

Kuo Tutis vežimėliai skiriasi nuo kitų vaikiškų vežimėlių gamintojų?

Originalų Tutis vežimėlių dizainą kūrė ir vežimėlius išvystė talentinga dizainerių ir vystytojų komanda. Vežimėlių gamyba vykdoma Šiaurės Europoje, Lietuvoje.

Kokios medžiagos yra naudojamos gaminant Tutis vežimėlius?

Visi Tutis vežimėlių modeliai yra gaminami naudojant patikimas, aukštos kokybės, ekologiškas, antibakterines medžiagas, kurios suteikia jūsų vaikui komfortą ir saugumą. Tai patvirtina ISO 9001 ir Oeko-Tex Standart 100 sertifikatai.

Kur aš galiu sužinoti Tutis vežimėlių išmatavimus ir svorius?

Prašome Jus apsilankyti „Instrukcijos”. Jei Jūs norėtumėte gauti daugiau informacijos, prašome susisiekti tiesiogiai su mumis.

Kaip veikia Tutis vežimėliai?

Prieš naudodami vežimėlį būtinai išanalizuokite pakuotėje esančią vežimėlio naudojimo instrukcijos knygelę.

Ar man buvo parduota pilna Tutis vežimėlio komplektacija?

Pasirinkite Jūsų įsigyto vežimėlio puslapį internetiniame puslapyje www.tutis.lt ir peržiūrėkite jame esančią informaciją apie vežimėlio komplektaciją.

Kur aš galėčiau įsigyti Tutis vežimėliui tinkančius priedus, atsargines dalis ir adapterius?

Prašome Jus kreiptis į mūsų įgaliotą pardavėją. Jei Jūs norėtumėte gauti daugiau informacijos, prašome susisiekti tiesiogiai su mumis.

Ar Tutis vežimėliams yra suteikiamas garantinis laikas?

Visiems Tutis vežimėliams, nupirktiems mūsų atstovų parduotuvėse, yra suteikiama oficiali gamintojo garantija. Jei Jūs norėtumėte gauti daugiau informacijos, prašome susiekti tiesiogiai su mumis.

Kada nėra taikoma garantija?

Garantija nėra teikiama esant šiems atvejams:

 • Vežimėliui natūraliai susidėvėjus eksploatacijos metu.
 • Pažeidimams, atsiradusiems dėl netinkamo naudojimo ar netinkamos priežiūros.
 • Remontui, kurį atliko neįgalioti asmenys.
 • Vežimėlio ratams.
 • Pažeidimams ir plyšimui, atsiradusiems dėl pirkėjo kaltės.
 • Audinių išblukimui dėl ilgalaikio saulės spindulių poveikio.
Kaip dažnai atlikti periodinę Tutis vežimėlio patikrą ir valymą?
 • Rėmą reguliariai nuvalykite su minkšta šluostes, sušlapintu drungname vandenyje. Nusausinkite drėgnas dalis sausa šluoste ir sutepkite visas jo jungtis. Jei vežimėlis naudojamas žiemą, valyti reikėtų ne rečiau nei 1 kartą per savaitę, nes dėl nepakankamo valymo atsiranda rūdžių.
 • Ratų ašis, mazgus ir guolius būtina sutepti. Rekomenduojama kas 3 mėnesius (prieš sutepant – nuvalykite). Ašis galite tepti automobiline alyva.
 • Būtina kontroliuoti ratų susidėvėjimo lygį ir valyti nuo jų dulkes ir smėlį. Slėgis ratukuose rekomenduojamas ne daugiau 1 bar.
 • Medžiaginės dalies ir rankenos valymui naudokite kempinę, šiltu vandeniu ir skystu muilu ir švelniai patrinti nešvarų plotą, kurį reikia išvalyti. Nuvalykite bet kokį muilo likutį, likusį ant medžiaginės dalies ir rankenos.
Kaip atlikti medžiaginės Tutis vežimėlio dalies priežiūrą?
 • Vežimėlis turi būti periodiškai valomas.
 • Nereikia nuimti vežimėlio apmušalų.
 • Vidinius vežimėlio įklotus galima skalbti rankomis ne aukštesnėje nei 30 °C temperatūros vandenyje. Naudoti švelnią skalbimo priemonę. Kruopščiai išskalauti. Džiovinti natūraliu būdu.
 • Išorinių vežimėlio audinių ir čiužinukų skalbti nerekomenduojame.
 • Dirbtinės odos vežimėlio dalis valyti drėgna šluoste, naudojant švelnią valymo priemonę. Džiovinti kambario temperatūroje.
 • Lyginimas: tarp užvalkalo ir lygintuvo visada naudoti 100 % medvilnę, kad apsaugotumėte užvalkalo paviršių. Lyginti tik nekarštu lygintuvu.
Kur laikyti vežimėlį?

Vežimėlį būtina laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Atminkite, kad vežimėlio laikymas patalpose su didele temperatūrų kaita gali sukelti kondensato susidarymą vežimėlio viduje.

Ar aš galiu bėgioti ar važiuoti riedučiais stumiant Tutis vežimėlį?

Apgailestaujame, tačiau Tutis vežimėliai nėra pritaikyti aktyviam sportui. Tutis vežimėliai yra patikimi kiekvienoje skubioje Jūsų gyvenimo akimirkoje. Prieš kur nors skubant, prašome pasirūpinti Jūsų mažylio saugumu, sutvirtinus sėdėjimą saugos diržais.

Kokį papildomą svorį galiu vežti Tutis vežimėliu?

Kiekvienas sunkus daiktas, pakabintas ant vežimėlio rankenos, pažeidžia jo pusiausvyrą, todėl rekomenduojame būti atidžiais ir atsakingais, kiekvienoje tokioje situacijoje. Didžiausia pirkinių krepšio apkrova ik 2 kg, didžiausia rankinės apkrova – 1 kg.

Kur galiu suremontuoti sugedusį vežimėlį?

Jūs turite kreiptis į Jūsų šalyje įgaliotą Tutis atstovą arba tiesiogiai su mumis, užpildžius internetinę užklausos formą.

Ar Jūs atsakote už pakeistų vežimėlio dalių kokybę?

Tutis kompanija atsako už originalių pakeistų detalių ir mūsų įgaliotų servisų atliktų darbų kokybę.

Kiek kainuoja Tutis vežimėlio taisymas pasibaigus garantiniam laikotarpiui?

Kiekvienas toks atvejis yra individualus. Garantuojame, kad Tutis įgalioti servisai suteiks Jums aukščiausio lygio servisą ir pritaikys sąžiningą bei optimalią kainodarą.

Kiek ilgai gali užtrukti remontas?

Kiekvienas atvejis yra individualus, tačiau mes dėsime visas pastangas, kad Jūsų problemos būtų išspręstos kaip įmanoma greičiau.