Tutis Mio – lengvumas ir kompaktiškumas viename vežimėlyje

2022-09-23

 

Susipažinkite su Mio – lengviausiu ir kompaktiškiausiu pilno dydžio Tutis vežimėliu. Jo pavadinimas pasako viską. MIO itališkai reiškia mano, o šis vežimėlis bus artimas ir savas. Mio vaikiškas vežimėlis lydės, kai tyrinėsite naujas vietas, jį bus lengva stumti akmenimis grįstomis senamiesčio gatvėmis, o jo lengvas rėmas ir puikus manevringumas leis Mio pasiimti su savimi net į mažutes sausakimšas kavinukes ar liftus.

 

 

Lankstomas į abi puses

 

Jei vertinate lengvus ir sklandžius pasivaikščiojimus, kai kūdikis gali ramiai ilsėtis savo lopšyje, o vežimėlio net nereikia stumti, nes jis tiesiog sklendžia per bet kokį paviršių – Mio yra jūsų atsakymas. Mio vaikiškas vežimėlis yra išskirtinis dėl dvigubos amortizacijos – reguliuojama ir ypač minkšta Mio važiuoklės amortizacija užtikrina sklandų ir lygų pasivaikščiojimą, aukštą manevringumo lygį bei vežimėlio ilgaamžiškumą.

 

Be to, šis vaikiškas vežimėlis turi ergonomiškiausią sulankstomą rėmą – vienu slankiklio paspaudimu važiuoklė gali būti iškart sulankstoma į kompaktišką 77 x 61 x 44 cm pakuotę. Tačiau tai dar ne viskas, pati nuostabiausia Tutis naujos kartos važiuoklės dalis – Mio rėmas gali būti sulankstytas kartu su sėdimąja dalimi iš abiejų pusių – kai sėdimoji dalis yra nukreipta į tėvus ar į priekį.

 

 

Lengviausias ir kompaktiškiausias besisupantis lopšys

 

Mio lopšys buvo sukurtas galvojant apie aktyvias šeimas, kurios daug keliauja ir dažnai transportuoja vaikišką vežimėlį į automobilį ar atgal namo. Šis lopšys yra pats lengviausias visoje Tučio šeimoje, jis sveria tik 2,6 kg. Be to, Mio lopšį galima sulankstyti ir sumažinti dvigubai, tad jis tilps net ir mažiausiose erdvėse. Dar viena nuostabi Mio vaikiško vežimėlio savybė yra galimybė jį supti šalis – ramus supimas nuramins ir atpalaiduos bet kurį neramų kūdikį. Be to, Tutis Mio lopšio kojų gaubtas turi pusinius užtrauktukus ir integruotą apsaugą nuo vėjo su paslėptais magnetiniais užsegimais, kurie sukuria oazę kūdikiui ir leidžia tėvams lengvai pasiekti mažylį, kai to reikia.

 

 

 

 

Dviguba amortizacija 

 

Mio turi dvigubą amortizacinę sistemą, kuri apima priekinius ir galinius ratus, kad būtų užtikrintas sklandus ir patogus pasivaikščiojimas bei vežimėlio manevringumas. Kartu su „All-Road Technology“ ratais kiekviena kelionė bus sklandi ir be vargo, nepaisant kelio sąlygų.

 

 

Vežimėlis, kurį galima naudoti ilgiau

 

Tutis Mio turi plačią ir patogią sėdimąją dalį, kuri tinka vaikams iki 3 metų arba 22 kg. Sėdynė su pailgintu atlošu ir atnaujinta kojų atrama kartu suformuoja visiškai horizontalią gulimą padėtį (ilgis: 100 cm. , P: 40 cm) ir puikiai tinka popietiniam miegui lauke. Aukštesnės šoninės apsauginės sienelės užtikrina, kad mažylis būtų saugus savo kėdutėje ir tėvams nereikėtų nerimauti dėl išslydimo.

 

 

Sensorinis audinys jutiminės sistemos vystymui

 

Labai svarbu pradėti vystyti kūdikio jutiminę sistemą nuo ankstyvų dienų. Todėl Mio lopšio vidus ir čiužinys yra padengti specialiu sensoriniu audiniu. Šis audinys turi mažyčius guminius burbuliukus, kurie švelniai masažuoja kūdikio odelę ir padeda vystytis mažylio lytėjimo sistemai.

 

 

Solidūs dizaino pasirinkimai

 

Šiuolaikinio dizaino segmentinė stogelio konstrukcija išskiria Mio vežimėlį iš minios, o eko odos apdaila suteikia jam lengvumo. Eko odos vežimėliai turi net keletą privalumų – jie lengviau valomi ir yra atsparesni lietui, taip pat yra saugesni alergijų turintiems kūdikiams.

 

Tutis Mio kolekciją sudaro 5 pastelinių spalvų modeliai: Camel, Sage, Light Grey, Beige ir Dark Grey. Kolekcijai išrinkome raminančias pastelines spalvas, nes šios jos dera su šiuolaikišku Mio vežimėlio dizainu. Prislopintos pastelinės spalvos kartu su matinės juodos arba pilkos spalvos važiuokle sukuria puikią sinergiją ir daro Mio stilingu visų madingų tėvų kompanionu.

Tutis Mio yra puikus pasirinkimas tėveliams, vertiems praktiškumą ir aukščiausio lygio techninę kokybę.