ThermoCot™ inovacija – saugus ir komfortabilus vaikiškų vežimėlių lopšys

2020-10-21

ThermoCot lopšys vaikiškiems vežimėliams

 

Būsimieji tėveliai dažnai susiduria su didžiule vaikiškų vežimėlių gamintojų, naujovių bei spalvų gausa. Renkantis naują vežimėlį kūdikiui rekomenduojama atkreipti dėmesį į vežimėlio lopšį bei jo teikiamas saugumo bei komforto savybes kurios taip svarbios naujagimiams. 

 

Nesvarbu kuriam sezonui renkatės vežimėlį, jo lopšys turi užtikrinti, kad mažylis jaustųsi patogiai, o lopšyje būtų užtikrinta tinkama  mikroreguliacija. Tutis vežimėliuose naudojama inovatyvi ThermoCot™ technologija nepriekaištingai atlieka šią funkciją. Kviečiame artimiau susipažinti su šia technologija.

 

Kas yra ThermoCot™?

 

ThermoCot™ yra inovatyvus polietileno medžiagų derinys, kuris suteikia lopšiui išskirtines lengvumo, tvirtumo ir stiprumo savybes. Iš panašios medžiagos yra gaminami motociklininkų apsauginiai šalmai, todėl ThermoCot™ lopšys užtikrins Jūsų mažyliui saugumą nuo aplinkos veiksnių.

 

Kaip ThermoCot™ lopšys reguliuoja šilumą?

 

Originalaus dizaino lopšio pagrindas užtikrina puikią šilumos reguliaciją. Lopšio medžiaga nepraleidžia šalčio iš išorės, o lopšio apačioje esanti griovelių sistema neišleidžia mažylio šilumos, todėl kūdikis jausis itin šiltai ir patogiai. Vaikiškas vežimėlis su ThermoCot™ lopšiu yra puikus pasirinkimas ne tik šaltajam sezonui, bet ir vasarai. Inovatyvios formos dėka cirkuliuojantis oras visose lopšio dalyse temperatūrą suvienodina ir neleidžia užsistovėti drėgmei, kas neleidžia veistis pelėsiui.

 

Pirmos kartos ThermoCot lopšysAntros kartos ThermoCot lopšys

Kodėl verta rinktis vaikišką vežimėlį su ThermoCot™ lopšiu?

 

Lyginant su plastikiniu lopšiu, 1 kartos ThermoCot™ lopšio šiluminė varža yra 111 kartų geresnė, o 2 kartos lopšio – 65,9 kartų geresnė – tai garantuoja kūdikiui komfortą tiek šaltu, tiek karštu oru. ThermoCot™ lopšiai taip pat yra erdvesni taip suteikdami kūdikiams daugiau vietos laisvai judėti. 

 

Kaip ThermoCot™ apsaugo nuo išorinės jėgos poveikio?

 

Medžiagų derinys yra labai tvirtas, tačiau elastingas. Tutis inžinierių komanda atliko bandymus su šiuo lopšiu, kurie parodė, kad lopšio struktūra gali atlaikyti net 104 kg. svorį bei 24 kg. svorio kritimą iš 0,5 m. aukščio. Šie bandymai įrodo, kad tai yra itin saugus lopšys Jūsų kūdikiui, užtikrinantis ne tik mikroreguliaciją, bet taip pat ir apsaugą nuo išorinių pavojų.

 

Kiek sveria ThermoCot™ lopšys?

 

ThermoCot™ lopšys yra neįtikėtinai lengvas: pirmos kartos lopšys sveria vos 0,9 kg, o antros vos 0,6 kg! Su visomis lopšiui reikalingomis detalėmis, plastikiniais sutvirtinimais ir medžiagos apsiuvimais jo svoris – gali siekti 3,1- 3,6 kg.

 

ThermoCot™ technologija taikoma šiuose Tutis vežimėliuose:

 

 

Atliktus bandymus galite peržiūrėti šiame video: