Tutis Uno³+ eko-odos kolekcija – rafinuotos prabangos prisilietimas

2021-07-19

Tutis visada stengiasi rasti technologinius dizaino sprendimus tėvams. Todėl mes sukūrėme Tutis Uno³+ eko-odos kolekciją su nauja spalvų gama ir madinga išvaizda.

 

Tutis Uno³+ eko-odinė kolekcija išsiskiria išskirtiniu minkštumu, kuris suteikia vežimėliui prabangią ir kokybišką išvaizdą. Pusiausvyros jausmą sukuria rafinuoti eko-odos, audinio ir metalo detalių atspalviai. Kiekviena Tutis Uno³+ detalė buvo pritaikyta šiuolaikinei šeimai. Kompaktiška ir manevringa važiuoklė, bei 2-os kartos Thermocot™ lopšys sukurtas taip, kad kelionė būtų itin paprasta.

 

Dėl išskirtinių kokybės savybių išorinis Tutis Uno³+ eko-odos sluoksnis yra atsparus vandeniui ir nešvarumams, todėl esant lietui medžiaga nesušlaps, o visus nešvarumus galėsite nuvalyti drėgna šluoste.

 

Naująją spalvinę gamą mes papildėme itin stilingais, švelnių tonų atspalviais. Išskirtinė ir patvari eko-oda iš lengvos mėtos ar persikų suteikia vežimėliui svajingą išvaizdą. Puikiai tiks tėvams, norintiems išsiskirti iš minios.

 

 

Susipažinkite su „Tutis Uno³+“ nauja ryškia išvaizda:

 

166 Licorice – Klasikinio stiliaus vaizdavimas su pasitikėjimo jausmu.

167 Caramel – Rafinuota ir grakšti elegancija.

168 Black Sesame – Ramus, rafinuotas ir visada madingas.

196 Light Mint – Spindintis ir linksmas, galintis paskatinti kūrybiškumą, gaivumo ir lengvumo jausmą.

197 Peach – Subtilus, bet stiprus, sukeliantis šilumos ir džiaugsmo jausmą.

 

 

Tutis Uno³+ apima visas savybes, kurias turi turėti puikus vežimėlis: saugus, patvarus ir subtilus tėvams ir kūdikiams. Tutis Uno³+ odos kolekciją „Tutis“ partnerių parduotuvėse bus galima įsigyti Liepos mėnesį.

Tutis parduotuvių sąrašą rasite čia: www.tutis.lt/lt/kur-isigyti/

Sužinokite daugiau apie Tutis Uno³+: www.tutis.lt/lt/vezimeliai/tutis-uno/