Daugiau laisvės jūsų rankoms – naujas Tutis puodelio laikiklis

2023-02-15

 

Jei auginate vaiką, jūsų rankos jau ir taip užimtos. Dėl šios priežasties, vienas iš Tučio tikslų yra kurti praktiškus, tėvelių gyvenimus palengvinančius gaminius. Naujausias Tutis puodelių laikiklis turi tik vieną užduotį – suteikti jums ir jūsų rankoms laisvę ir jis tikrai atlieka savo darbą teisingai. 

 

Nesvarbu, ar esate ypatingai veikli mama, kuri sugeba vienu metu klausytis podcast’o (tinklalaidės), pasimėgauti pusrytiniu glotnučiu, sutvarkyti visus reikalus ir perskaityti naujienas vaikštinėdama su savo kūdikiu, ar rami mama, kuri nori vežimėlį stumti abiem rankomis ir abi jas atiduoti kūdikio poreikiams, kai tik to prireikia mažyliui – naujasis Tutis puodelių laikiklis yra skirtas būtent jums. 

 

Naujas dizainas 

Su Tutis puodelio laikikliu vandens buteliuką ar kavos puodelį visada turėsite po ranka, todėl galėsite be vargo numalšinti troškulį ir mėgautis laisvomis rankomis visos kelionės metu. Dėl lankstaus įdėklo naujame erdviame Tutis puodelių laikiklyje galima laikyti įvairesnius puodelių ir buteliukų dydžius. Stabilumas yra viena iš pagrindinių šio laikiklio savybių, todėl galite būti tikri, kad net iki viršaus pripildytas puodelis išliks stabilus vertikalioje padėtyje ir nebus jokių išsiliejimo atvejų. 

 

Tinka visiems Tutis vežimėliams 

Dėl integruoto tvirtinimo su neslystančiu guminiu padu jį paprasta pritvirtinti tiesiai prie bet kurios Tutis vežimėlio rankenos. Be to, jo aptakus ir nepretenzingas dizainas puikiai dera su visais mūsų vežimėliais.

 

Pagrindiniai bruožai:

  • Išlaiko įvairių dydžių buteliukus ir puodelius vertikaliai taip apsaugant juos nuo išsiliejimo
  • Lengvai tvirtinimas prie kiekvieno Tutis vežimėlio 
  • Su lanksčiu įdėklu, kuris tinka daugiau puodelių ir buteliukų dydžių
  • Pagamintas iš lengvai prižiūrimo plastiko: švarai palaikyti pakanka drėgno rankšluosčio ar servetėlės 
  • Atlaiko iki 0,5 kg svorio
  • Ilgis x plotis: 10,5×10,5 cm