Tutis Jogo – lengviausias ir kompaktiškiausias Tutis šeimos narys

2022-04-15

Susipažinkite su „Jogo“, lengviausiu kada nors pagamintu „Tutis“ vežimėliu. Šis miesto vikruolis – itin pravažus bei manevringas dėl savo mažų kompaktiškų ratukų, o kokybišką miegą net ir aktyviausiems keliautojams užtikrins prailginamas stogelis, atlenkiama nugarėlė bei jaukus kojų gaubtas.

 

Žaismingas ir stebinantis savo galimybėmis

„Tutis Jogo“ – neeilinis modelis, kurio lankstumą įvertins kasdienybėje mėgstantys judėti veržliai, reaguoti greitai ir tikslų pasiekti paprastai. Sportines savybes „Jogo“ puikiausiai derina su poilsio komfortu bei vežimėlio naudojimo elegancija.

 

○ Išlankstomas ir sulankstomas viena ranka. Norint šiuo sportiniu vežimėliu džiaugtis, fizinės jėgos visai nereikia – dėl išmanaus „Tutis“ inžinierių sprendimo lengvai išlankstysite ir sulankstysite vežimėlį vienu mygtuko paspaudimu, vienu paprastu rankos judesiu. Sulankstytas „Jogo“ primena nedidelį kelioninį krepšį, todėl lengvai tilps automobilio bagažinėje, o ir namuose tokiam kompaktiškam vežimėliui bus lengviau rasti tinkamą vietą.

 

 

Horizontali pozicija saldžiam miegui. Išskirtinis „Tutis Jogo“ sėdimosios dalies bruožas – karališka miego erdvė. Net 85 cm ilgio ir 32 cm pločio erdvėje patogiai įsitaisys bet kuris 6–36 mėnesių amžiaus sapnuotojas. Kokybišką poilsį užtikrins ir galimybė sėdimąją dalį palenkti į visiškai horizontalią poziciją bei sportiniuose vežimėliuose retai aptinkamas elementas – užsegamas kojų gaubtas. Šiltomis vasaros dienomis didžiulės užtrauktukais atveriamos ventiliacijos dėka vežimėlis virta puikiai vėdinama miego oaze.

 

Optimizuota sėdimoji dalis. Ieškodama ergonomiškų sprendimų, „Tutis“ komanda neignoruoja net ir smulkiausių detalių. „Jogo“ gaubte integruotas vandeniui atsparus užtrauktukas, kurį atsegus gaubtas visiškai nusileidžia, taip sukurdamas ramybės kokoną itin patogioms mažylio kelionėms.

 

○ Integruotas „Ku-Kū!“ langelis su lietaus ir saulės apsauga. Įkvėptas aktyvaus gyvenimo būdo, „Jogo“ sukurtas taip, kad mažieji keliautojai puikiai jaustųsi net ir ilgesnių pasivaikščiojimų metu. O kad nereikėtų vien dėl to sustoti, akių kontaktą palaikyti ir stebėti, kaip laikosi mažylis, galėsite per skaidrų gaubto langelį, apsaugotą nuo saulės ir lietaus.

 

 

Lengvas ir kompaktiškas sportinis vežimėlis „Tutis Jogo“ pritaikytas nevaržomai judėti, todėl tai puikus pasirinkimas laiką leidžiantiems įvairiai ir aktyviai. Kruopščiai apgalvoti šio modelio inžineriniai sprendimai leis įsitikinti, kad lankstumas ir gebėjimas prisitaikyti – savybė, būdinga visiems laimėtojams. O veiksmo ir kelionių entuziastai papildomai galės įsigyti specialiai „Jogo“ laikyti ir transportuoti skirtą kelioninį krepšį.

 

„Tutis Jogo“ vežimėlius jau galima gyvai apžiūrėti „Tipi Tapi“ parduotuvėse Kaune bei Vilniuje. Galimi išankstiniai užsakymai.

Daugiau informacijos apie vežimėlį rasite: https://tutis.lt/lt/vezimeliai/tutis-jogo

Susipažinkite su „Tutis JOGO“ iš arčiau: https://youtu.be/uUI56ksrqCU.