Susipažinkite su Tutis Uno5+ vežimėlio ypatumais ir pranašumais

2023-09-28

 

Tutis pastaruosius 20 metų buvo neatsiejama daugelio šeimų istorijos dalis. Nuo bendrų akimirkų iki brangių prisiminimų – mes buvome su tėveliais išvien. O dabar didžiuojamės galėdami pristatyti Tutis Uno5+, dviejų dešimtmečių inovacijų ir meilės kulminaciją.

 

Tutis Uno5+ vežimėlis su ikonišku dizainu

Evoliucija yra šio vežimėlio stiprybė. Tutis Uno5+ sujungia pažangiausias technologijas su ikonišku dizainu, paruoštu bet kokiam šeimos nuotykiui.

 

 

ThermoCot: patogus Jūsų kūdikiui

Viena iš unikalių šio vežimėlio savybių yra ThermoCot™ technologija, kuri rūpestingai užtikrina idealią temperatūrą lopšio viduje, kad ir koks oras lauke. Novatoriškas Tutis Uno5+ dizainas liudija pasiryžimą sukurti jūsų mažyliui jaukų prieglobstį, o ne tik kokybišką vežimėlį.

 

Tutis Uno5+ sklandus ir lengvas važiavimas

Kiekviena Tutis Uno5+ detalė buvo iš naujo apibrėžta siekiant komforto – nuo praktiško ir gražaus pirkinių krepšio iki „Tutis All-Road“ ratų technologijos, kuri garantuoja sklandų važiavimą bet kokiu paviršiumi.

 

 

Tutis Uno5+ sėdimoji dalis yra labai universali, todėl ją galima sulankstyti į abi puses bei leidžianti prisitaikyti prie bet kurios kelionės akimirkos. Šis vežimėlis yra ne tik transporto priemonė, bet ir kvietimas pasitikti kiekvieną žingsnį bei nuotykį su savo mažyliu.