LT

Apie „Tutis“ vežimėlius ir mūsų veiklą

2022-08-23

Prekės ženklas „Tutis“ priklauso Kaune veikiančiai įmonei, kurios 100 proc. akcijų valdo lietuviai. Rinkoje veikiame daugiau kaip 20 metų, o savo veiklą pradėję nuo svajonės gaminti kokybiškus vaikiškus vežimėlius Lietuvoje ir vos kelių darbuotojų, šiandien esame išaugę iki daugiau kaip 200 specialistų jungiančios komandos, o mūsų gaminių galima rasti net 32 šalyse. 

Esame vieninteliai vaikiškų vežimėlių gamintojai Baltijos šalyse ir patenkame tarp mažiau nei 3 proc. panašių gamintojų iš įvairių šalių, kurie savo produkcijos negamina pasaulio fabriku vadinamoje Kinijoje. Visas mūsų vežimėlių gamybos procesas nuo jų dizaino ir inžinierinių sprendimų iki surinkimo ir testavimo vykdomas Kaune esančioje gamykloje.  

 

Nors savo produkciją eksportuojame į daugybę šalių, iki šiol Rytų rinkos, įskaitant Rusiją, sudarė palyginti nemažą mūsų pardavimų dalį. Sprendimą mažinti į šią rinką eksportuojamos produkcijos kiekį priėmėme dar gerokai prieš karinę Rusijos invaziją į Ukrainą ir šį planą palaipsniui įgyvendiname. Šiuo metu pagrindinis mūsų tikslas – pakeisti šios šalies rinką kitomis išsaugant įmonę ir darbo vietas Lietuvoje. Rusijoje neturime nei savo prekės ženklo parduotuvių, nei darbuotojų, esame nutraukę reklamines kampanijas šioje šalyje. 

Prasidėjus Rusijos karinei invazijai į Ukrainą, bendradarbiavome su organizacija „Gelbėkit vaikus“ ir nuo karo į Lietuvą atvykusioms ukrainiečių šeimoms bei mamoms su vaikais padovanojome daugiau kaip 100 vaikiškų vežimėlių. Esame toliau pasirengę savo pelno dalį, kurią gauname iš pardavimų Rusijoje, skirti su pagalba Ukrainai susijusioms iniciatyvoms. 

 

Tikimės, kad ši mūsų žinutė padės išsklaidyti viešojoje erdvėje pasirodžiusias abejones dėl mūsų veiklos. Visa „Tutis“ komanda palaiko Ukrainą ir nori sulaukti kuo greitesnės jos pergalės. 

Jūsų –  „Tutis“