Tutis Mio

Artimas kiekvienai šeimai Kur įsigyti
Artimas kiekvienai šeimai

Susipažinkite su Mio  – tai lengviausias ir kompaktiškiausias Tutis vežimėlis.

 

Mio buvo sukurtas judriam ir aktyviam miesto gyvenimui, jis skirtas tyrinėti naujas vietas, vaikščioti judriomis parduotuvių gatvėmis ar susitikti su draugais senamiesčio kavinėje.

 

Vienas iš svarbiausių Mio bruožų yra tai, jog sėdimoji dalis lankstosi kartu su važiuokle į abi puses. Mio sėdimoji dalis turi itin erdvią sėdynę su prailgintu atlošu ir atnaujinta kojų atrama, kurios kartu suformuoja visiškai horizontalią gulimąją poziciją ir leidžia kūdikiui ilsėtis, kol tėvai užsiima savo reikalais.

Pagrindinės Techninės savybės
LENGVAS IR KOMPAKTIŠKAS LOPŠYS

Tutis Mio lopšys yra itin lengvas ir kompaktiškas. Jis sveria tik 2,6 kg ir puikiai tinka aktyviems tėveliams, mėgstantiems keliones ir nuolatinį judėjimą. Mio lopšys yra ne tik lengvas, bet ir lengvai sulankstomas – sulankstytas jis užima dvigubai mažesnis, tad puikiai telpa net ir mažiausiose erdvėse.

KOMPAKTIŠKAI SUSILANKSTANTI VAŽIUOKLĖ

Naujoji Mio važiuoklė išsiskiria savo ergonomiškumu – ją galima sulankstyti vienu slankiklio paspaudimu. Sulankstyta važiuoklė užima nedaug vietos – jos matmenys vos 77 x 61 x 44 cm – tad rėmas lengvai telpa automobilio bagažinėje ar namuose. Be to, Mio sėdimoji dalis gali būti lankstoma kartu su važiuokle į abi puses – atsukta į priekį ar atgal.

ERDVI SĖDIMOJI DALIS

Mio sėdimoji dalis buvo sukurta siekiant sukurti kuo saugesnę ir jaukesnę erdvę jūsų mažyliui. Sėdimosios dalies vidiniai išmatavimai yra 92 x 33 x 52 cm. Jos aukštesnės šoninės sienelės užtikrina, kad kūdikis būtų gerai apsaugotas nuo nelaimingų atsitikimų, tokių kaip išslydimas.

Funkcionalumas ir dizainas Magnetinis užsegimas

Mio lopšio kojų gaubtas turi magnetinį užsegimą, kuris užtikrina, kad į lopšį  nepatektų šaltas vėjas.

Funkcionalumas ir dizainas Tutis All-Road™ technologijos ratai

Tutis All-Road™ ratai yra labai manevringi ir puikiai įveikia prastus žvyro kelius ir miško takelius, tuo pačiu užtikrinant komfortą mažyliui ir vežimėlį stumiantiems tėveliams. All-Road™ ratai yra atsparūs įbrėžimams ir deformacijoms, o speciali tekstūra daro jų padangas patvaresnes laikui ir naudojimui.

Funkcionalumas ir dizainas Erdvus pirkinių krepšys

Kiekviename Tutis vežimėlyje yra erdvus pirkinių krepšys, kuriame tėveliai gali patogiai sutalpinti iki 2 kg pirkinių ar kūdikio daiktų.

Funkcionalumas ir dizainas One-Click™ stabdžių sistema

One-Click™ buvo sukurta paprastam ir greitam jų valdymui, taip užtikrinant aukščiausią saugumą. Šioje sistemoje vežimėlį galima sustabdyti vienu paspaudimu.

Funkcionalumas ir dizainas Itin didelis gobtuvas nuo saulės

Itin didelis Mio stogelio gaubtas apsaugo jūsų mažylį nuo blogo oro ir saulės, o panoraminis tinklinis langas užtikrina, kad vežimėlio viduje niekada netrūktų šviežio oro.

Funkcionalumas ir dizainas Kojų gaubtas su užtrauktukais

Lopšio kojų gaubtas turi pusinius užtrauktukus ir papildomus užsegimus, kurie užtikrina kad gaubtas tvirtai laikytųsi vietoje, o prireikus, mažylis  būtų lengvai pasiekiamas.

Funkcionalumas ir dizainas Reguliuojama kojų atrama

Kojų atrama gali būti reguliuojama pagal individualius aukščio ir gulėjimo padėties poreikius. Norint geriau pailsėti, platforma kartu su sėdynės nugarėle gali sudaryti visiškai gulsčią padėtį.

Funkcionalumas ir dizainas Antibakteriniai vidiniai audiniai

Svarbu anksti pradėti vystyti kūdikio jutiminę sistemą. Dėl šios priežasties Mio lopšio vidus ir čiužinys yra iškloti specialiu jutiminiu audiniu, padengtu smulkiais guminiais burbuliukus, kurie švelniai masažuoja kūdikio odelę ir padeda vystytis lytėjimo sistemai.

Funkcionalumas ir dizainas Dvi judėjimo pozicijos

Galite pasirinkti sėdėjimo kryptį, kuri tiks jums bei jūsų mažyliui. Galite pasirinkti kryptį, kai sėdimoji dalis yra nukreipta į tėvus ir mažylis gali žiūrėti į jus. Arba galite rinktis priešingą kryptį, kai mažylis žiūri į priekį ir turi puikią galimybę susipažinti su aplinka.

Funkcionalumas ir dizainas Reguliuojamas rankenos aukštis

Dėl ergonomiško dizaino važiuoklės rankeną galima reguliuoti aukštyn ir  žemyn – ją galima nustatyti 11 pozicijų. Rankena padengta ekologiška oda, kuri yra patvari ir maloni liesti.

Funkcionalumas ir dizainas Reguliuojami amortizatoriai

Dviguba (priekinė ir galinė) amortizacinė sistema užtikrina sklandžias keliones ir vežimėlio manevringumą.

Funkcionalumas ir dizainas Visiškai horizontali padėtis

Sėdimoji dalis gali būti atlošta į 3 padėtis: sėdima, visiškai horizontali miegui ir standartinė. Visiškai horizontali padėtis yra 100 cm ilgio ir 40 cm pločio, kad mažylis galėtų patogiai išsitiesti.

Funkcionalumas ir dizainas Sėdimosios dalies sulankstymas

Dėl naujos konstrukcijos, važiuoklę galima sulankstyti kartu su sėdimąja dalimi nepaisant jos krypties. Kaip knyga besilankstanti važiuoklė suteikia tėvams daugiau laisvės ir leidžia viską atlikti greičiau.

Funkcionalumas ir dizainas Lengvas transportavimas

Prie važiuoklės tvirtinamas diržas leidžia patogiai nešti sulankstytą važiuoklę ant peties.

Funkcionalumas ir dizainas 5-taškų saugos diržai

Penkiataškė magnetinė diržų sistema užtikrina kūdikio saugumą. Papildomos angos sėdynės dalyje leidžia pagal kūdikio ūgį reguliuoti saugos diržus.

Funkcionalumas ir dizainas Užfiksuojami adapteriai

Patogi užfiksuojama mygtukų sistema suteikia tėvams daugiau judėjimo laisvės, nes leidžia viską atlikti viena ranka.

DETALI VEŽIMĖLIO Apžvalga
Spalvos Komplektacija Matmenys
color tutis
color tutis
color tutis
color tutis
color tutis
 1. Lopšys
 2. Sėdimoji dalis
 3. Važiuoklė
 4. Važiuoklės diržas
 5. Sėdimosios dalies apsauginė rankena
 6. Rankinė-kuprinė
 7. Sėdimosios dalies kojų gaubtas
 8. Čiužinukas
 9. Lopšio kojų gaubtas
 10. Laikraštinė
 11. Apsauga nuo uodų
 12. Apsauga nuo lietaus

Lopšio vidiniai išmatavimai ir svoris: 81×39 cm / 2,6 kg
Sėdimosios dalies vidiniai išmatavimai ir svoris: 92×33 cm / 3,3 kg
Važiuoklė + ratai: 7,5 kg
Sulankstyta važiuoklė telpą į: 75x61x40,5 cm

Aksesuarai

Tutis Mio

Artimas kiekvienai šeimai Kur įsigyti
Apdovanojimai
Medžiagos