Vaiko saugumas ir stilius su Tutis Elo Luxe I-Size automobiline kėdute!

2023-10-23

Jūsų vaiko saugumas yra jūsų prioritetas, bet kam aukoti stilių ir patogumą? Pristatome stilingą ir patogią Tutis Elo Lux i-Size automobilinę kėdutę, kuri gali tvirtintis automobilyje diržais, tiek su visiškai nauju Isofix pagrindu! Susipažinkite su šia itin lengva automobiline kėdute, sukurta 0–13 kg sveriantiems kūdikiams. Galėsite rinktis iš trijų madingų spalvų: mėtinė, juoda ir pilka.

 

Saugumas pirmiausia – tai svarbiausia Jūsų vaiko gerovė

Kalbant apie jūsų vaiko saugumą, negali būti jokių kompromisų. Tutis Elo-Lux I-Size automobilinė kėdutė ne tik atitinka, bet ir viršija visus saugos standartus, užtikrindama, kad jūsų mažylis būtų apsaugotas kiekvienoje kelionėje. Isofix pagrindas suteikia papildomą stabilumo sluoksnį, užkertant kelią bet kokiam nepageidaujamam judėjimui važiuojant. Jūsų ramybė yra mūsų prioritetas.

 

Itin lengva – patogi be jokių pastangų

Šią vos 4,1 kg sveriančią automobilinę kėdutę nepaprastai lengva neštis ir perkelti į automobilį. Lengva kėdutės konstrukcija reiškia, kad galite be vargo perkelti ją iš vieno automobilio į kitą. Automobilinė kėdutė sukurta taip pat atsižvelgiant į jūsų patogumą!

 

 

 

Lengvas montavimas su Isofix baze – daugiau jokių rūpesčių

Sumontuoti Tutis Elo-Lux I-Size automobilinę kėdutę su Isofix pagrindu yra itin paprasta. Isofix pagrindas patikimai pritvirtinamas prie jūsų automobilio kėdės. Nebereikia imtynių su sudėtingais diržais ir sagtimis. Jūsų vaiko saugumas yra vos vienu spustelėjimu, o jūsų kelionės bus be rūpesčių.