Tutis Uno³+ Black Edition: išskirtinis dizainas drąsiam stiliui

2021-09-30

 „Tutis Uno³ + Black Edition“ yra nepaprastas pasirinkimas būsimiems tėvams, mėgstantiems drąsų stilių. Blizgios ir prabangios detalės nepaliks abejingų, kad ir kur bekeliautumėte.

 

 

Ši kolekcija išsiskiria iš kitų kolekcijų savo drąsiu stiliumi. Turėdamas manevringą važiuoklę ir antros kartos Thermocot™ lopšį Tutis Uno³ + turi visas savybes, kurias turi turėti puikus vežimėlis.

 

 

 „Black Edition“ pristato tris išskirtinės išvaizdos modelius, kuriuose naudojamos skirtingų spalvų detalės: juodosios anglies, sidabrinės ir vario atspalvio.  Prabangūs dizaino elementai, blizgios eko odos detalės, atnaujinti „Real-Gel™“ ratai su blizgia apdaila ir minkšti vežimėlio audiniai, užtikrina, kad šis vežimėlis yra puikus pasirinkimas komfortiškiems ir prabangiems pasivaikščiojimams.

 

 

Ši kolekcija taip pat turi stilingą derančio dizaino kuprinę, kuri taps nepakeičiamu kasdienių kelionių su kūdikiu aksesuaru.

 

 

„Tutis Uno³ + Black Edition“ , tai aukščiausia kokybė ir drąsi išvaizda, išskirtinis vaikščiojimo komfortas ir naujausi technologiniai sprendimai, kurie palengvins jūsų pasivaikščiojimus!

 

 

„Tutis Uno³ + Black Edition“ Tutis partnerių parduotuvėse bus galima įsigyti rugsėjo mėnesį.

 

 

Tutis parduotuvių sąrašą rasite čia: https://tutis.lt/lt/kur-isigyti/

Sužinokite daugiau apie „Tutis Uno³+“: https://tutis.lt/lt/vezimeliai/tutis-uno/