Tutis Uno³+ ETNO kolekcija: amžinųjų vertybių ženklai moderniame dizaine

2022-02-11

 

Vakaro magija ar saulėtas rytas kaime? Mūsų kasdienybės patyrimai žemėje – nuolat kintantys ir įvairūs, tačiau giliausios vertybės per amžius išlieka tos pačios. Naujausioje kolekcijoje „Tutis Uno³+ ETNO“ ryšį su šeima, namais ir gamta išreiškėme pasitelkdami etnografinius ženklus, atpažįstamus daugelyje kultūrų.

 

Viena kolekcija trys naujienos

 

„Tutis Uno³ + ETNO“ lenkia savo pirmtakus ir yra puikus pasirinkimas Jūsų mažylio pirmajam transportui. Šįkart pristatome net tris naujoves, kurių nerasite ankstesniuose modeliuose.

 

Mūsų inžinierių sukurti naujos kartos ratai „Tutis All-Road™ Technology“ – neįtikėtinai manevringi, be vargo įveikiantys miško takelius ir visiems pasivažinėjimo dalyviams užtikrinantys komfortą. Ratukai turi specialų užpildą, todėl nereikės sukti galvos dėl galimo padangos pradūrimo. Inovatyvi jų forma su iškilia juostele pastebimai pagerina vežimėlio manevringumą, o dėl minkštos ir patvarios medžiagos ratukai puikiai rieda bet kokiomis oro sąlygomis ir yra ilgaamžiški.

 

Specialiai ETNO kolekcijai sukurtas siuvinėjimo raštas – moderni gamtos ir kosmoso simbolių interpretacija, kurioje užkoduota išmintis, buvimas dabartyje ir atvirumas ateičiai.

 

Išskirtinių spalvų važiuoklės ir eko-odos audiniai – kiekvienas šios kolekcijos modelis turi savo nuotaiką ir nukelia į skirtingas vaikystės akimirkas:

 

  • Sunrise 640 – su šilto perlo atspalvio subtiliai žėrinčia važiuokle – saulėtos vaikystės vasaros kaime, kur laikas neskaičiuojamas, o prisiminimai lieka visam gyvenimui.
  • Earth 642 – su tamsiai pilkos žemiškos spalvos važiuokle – ramybė ir saugumas, grįžimas prie šaknų, žemės ir to, kas tikra.
  • Moonshine 646 – su tamsiai pilkos žemiškos spalvos važiuokle – vakaro magija, mėnesienos švytėjimas, tėvų skaitoma pasaka prieš miegą.

 

 

 

Kolekcija „Tutis Uno³+ ETNO“ su minkštais, vandeniui atspariais ir UV50+ apsaugotais eko-odos vežimėlio audiniais, antros kartos „Thermocot™“ lopšiu, manevringa važiuokle ir naujaisiais ratais „Tutis All-Road™ Technology“ — puikus pasirinkimas šiuolaikiškiems tėveliams, vertinantiems komfortą, aktyvumą ir natūralumą. Visuose kolekcijos vežimėliuose rasite ir reikalingiausius aksesuarus: tinklelį nuo uodų, apsaugą nuo lietaus bei puodelio laikiklį savo mėgstamiausiam gėrimui.

 

„Tutis Uno³+ ETNO“ vežimėlius „Tutis“ partnerių parduotuvėse bus galima įsigyti Vasario pabaigoje.

„Tutis“ parduotuvių sąrašą rasite čia: www.tutis.lt/lt/kur-isigyti.

Sužinokite daugiau apie „Tutis Uno³+ ETNO“: www.tutis.lt/vezimeliai/tutis-uno.