Tutis su dizainere A. Kuzmickaite pristatė Aero Tutis kolekciją

2018-04-05

Balandžio 5 d. parodų centre „Rupert“ vyko kasmetinė lietuvių dizainerės Agnės Kuzmickaitės mados peržiūra, kurios metu buvo demonstruota 2018/2019 metų sezono „prêt-à-porter“ kolekcija. Vienu netikėčiausių pasirodymų buvo ant podiumo pasirodžiusi vaikiškų vežimėlių kolekcija, sukurta bendradarbiaujant su prekės ženklu „Aero Tutis“, o jos ambasadore tapo neseniai antrosios dukrelės susilaukusi verslininkė Julija Žižė.

 

„Savo kūrybiniame kelyje visada labai vertinu bendradarbiavimus su įvairių sričių profesionalais – tai suteikia galimybę mano kuriamą dizainą pritaikyti naujose srityse“, – apie idėją kurti dizainą vaikiškiems vežimėliams pasakojo mados dizainerė Agnė Kuzmickaitė.

 

Motinystės patirtimi pripildyta kolekcija

 

Kūrybos proceso metu A. Kuzmickaitė išvien dirbo su „Aero Tutis“ vėžimėlių inžinieriais ir dizaineriais bei galėjo iš arčiau susipažint su vėžimėlių kūrimo procesu. „Dėka bendradarbiavimo su vaikiškų vežimėlių prekės ženklu „Aero Tutis“ įsitikinau su kokia meile ir atsakomybe yra kuriami vaikiški vėžimėliai, juk vežimėlis – tarsi mažas automobilis“ , – sakė A.Kuzmickaitė.

 

Mados dizainerė paklausta, kur sėmėsi įkvėpimo vežimėlių dizainams atskleidė: „Ne tik dizainerės, bet ir motinystės patirtis suteikė įkvėpimo, kurio dėka supratau, kad šiuolaikiškas vėžimėlis turi būti stilingas, derantis prie tėvelių stiliaus, bet nepretenzingas.

 

O taip pat kompaktiškas ir maksimaliai komfortabilus mažyliui“, – sakė menininkė. Vadovaudamasi šiais kriterijais Agnė Kuzmickaitė kūrė vežimėlių dizainą dviem skirtingais variantais – klasikinių juodos ir baltos atspalvių bei įvairiaspalvės gamos su vaikiško piešinio “makaliūzės” motyvu. „Galvodama apie vežimėlius siekiau jaukumo ir minkštumo – dėl to čia atsirado mano simboliu tapę drugeliai“, – sakė žinoma drabužių dizainerė.

 

Vežimėlis – stilinga detalė

 

„Vežimėlius kūriau galvojant jog jie tiktų prie įvairiausios tėvelių aprangos – kadangi iš patirties žinau, jog auginant vaikelį ne visada lieka laiko apgalvoti savo garderobą. Tad šie vėžimėliai sukurti taip jog jie jau savaime tampa stilinga detale“ , – sakė A.Kuzmickaitė.

 

Dizainerės manymu vaikiškas vežimėlis – vienas svarbiausių pirkinių laukiant vaikučio, tad labai svarbu jį išsirinkti tokį, kuris džiugintų, būtų mielas pasižiūrėti ir funkcionalus.

 

Vežimėlis nuo podiumo

 

Parodų centre „Rupert“ vykusioje mados peržiūroje ant podiumo taip pat žingsniavo „Aero Tutis“ ambasadorė ir verslininkė Julija Žižė. Vos prieš kelis mėnesius pagimdžiusi antrąją dukrelę Otiliją, Julija Žižė ant podiumo žengė vilkėdama Agnės Kuzmickaitės sukurtą aprangą ir pristatydama naujojo dizaino vežimėlį, kurį pasirinko ir savo dukrytei Otilijai.

 

„Vaiko ratai vienas geriausių aksesuarų, su kuriuo mamos galės išlikti visada stilingos. Juk čia tas pats kaip turėti išskirtinę mašiną į kurią daugelis atsisuka. Labai džiaugiausi tokiu kūrybišku projektu ir jog su šeima tapome viso šio grožio dalimi, o labiausiai nekantrauju kada mažoji vasarą sės į sportinę vežimėlio dalį su dizainerės Agnės Kuzmickaitės kurtu dizainu“ – įspūdžiais dalinosi Julija Žižė.

 

Išskirtinė „Aero Tutis“ vežimėlių kolekcija yra limituoto leidimo, o kiekvienas vežimėlis bus parduodamas su autentiškumo sertifikatu ir dizainerės A. Kuzmickaitės parašu.

 

Rezervuoti pirmuosius vežimėlių modelius jau galima puslapyje: https://www.since2.lt/tutislt/vezimeliai/aero-tutis-x-agne-kuzmickaite.