Saugios kelionės nuo pirmos dienos

2023-05-11

Nuo pat pirmosios kelionės iš ligoninės į namus iki daugybės kelionių pasimatyti su seneliais ar aplankyti naujas vietoves – automobilinė kėdutė yra viena iš reikalingiausių kūdikio įrangos dalių. Tutis pristato itin lengvą Elo i-Size automobilinę kėdutę, skirtą saugiai keliauti kartu su naujagimiu nuo pačios pirmos dienos, tuo pačiu užtikrinant aukščiausio lygio komfortą kelyje.

 

 

Neribotas patogumas mažyliui

Kelionės dažnai gali būti ilgos ir varginančios, tačiau ergonomiška Elo i-Size  yra ideali automobilinė kėdutė jūsų kūdikio kelionei pradėti. Odai draugiški ir orui laidūs kėdutės audiniai užtikrina optimalų mažylio kūno temperatūros valdymą. Be to, kruopščiai atrinkti aukščiausios kokybės medžiagos ne tik malonūs kūdikio odai, bet ir užtikrina ilgaamžiškumą, todėl autokėdutė išlieka puikios formos net ir po ilgo naudojimo.

 

 

Pritaikyta augančiam kūdikiui

Kūdikiui augant, Tutis Elo i-Size gali prisitaikyti prie besikeičiančių jo poreikių, tuo pat metu  užtikrinant maksimalų komfortą. Itin jaukus kėdutės įdėklas-pagalvėlė padeda išlaikyti tinkamą mažylio kūno padėtį, o mažyliui augant pagalvę galima nesunkiai pritaikyti prie naujų poreikių. Elo i-Size automobilinės kėdutės galvos ir kūno pagalvėlė yra sukurta taip, kad tiktų nuo gimimo iki 13 kg.

 

 

 

Atitinka visus saugumo reikalavimus 

„i-Size“ yra naujausias ES saugos standartas automobilinėms kėdutėms. Tai reiškia, kad šių kėdučių atsparumas galiniams ir šoniniams smūgiams buvo išbandytas specialiuose bandymuose. Tutis Elo i-Size automobilinėje kėdutėje mažylis yra apsaugotas, nes kėdutė pasižymi patobulinta šoninių smūgių apsauga, kuri padeda sugerti smūgio jėgą ir sumažinti rimtų galvos bei kaklo traumų atsiradimą. Papildomai mažylis yra apsaugomas patikima saugos diržų sistema, kuri saugiai pritvirtinta mažylį vietoje.

 

 

 

Sklandus montavimas

Elo i-Size naudoja tarptautiniu mastu naudojamą standartizuotą automobilinės kėdutės tvirtinimo sistemą ISOFIX, kuri sklandžiai jungiasi su automobilio sėdynės pagrindu. Tai ne tik itin patogu, bet ir tokio tipo montavimas yra ypač saugus, nes automobilinė kėdutė tvirtinama tiesiai prie pagrindo, o ne pasikliaujama saugos diržu. Dar daugiau, lengva Tutis automobilinė kėdutė turi ergonomišką rankeną, kurios dėka tėveliams bus labai lengva su savimi pasiimti ir Elo i-Size kėdutę.