Elo Lux i-Size automobilinė kėdutė

color tutis

PP202 / 010 Mint

color tutis

PP202 / 022 Grey

color tutis

PP202 / 006 Black

Vienas iš išskirtiniausių Elo Lux I-size automobilinės kėdutės ypatumų yra jos pagalvėlės technologija. Jūsų mažylis pasijus aukščiausio komforto su ypatingai minkšta pagalvėle, užtikrinančia optimalią galvos ir kaklo apsaugą. Ši ergonominė konstrukcija užtikrina, kad net ilgesnės kelionės būtų patogios, be to, Elo Lux I-size automobilio kėdutėje naudojamos odai draugiškos ir kvėpuojančios medžiagos, aktyviai reguliuojančios kūno temperatūrą.

 

Pagrindinės savybės:

  • Itin lengva konstrukcija: Elo Lux I-size automobilio kėdutė sveria vos 4,1 kg, todėl ją nešioti yra itin lengva. Ergonominė rankena dar labiau palengvina nešimą.
  • Erdvi sėdynė: Kėdutė gali pasigirti papildoma paminkštinimu bei plačia sėdyne, kuri yra 61×29 cm. Ši sėdimoji vieta užtikrina, kad jūsų vaikas kelionėje turi pakankamai vietos ir visišką komfortą.
  • ISOFIX suderinamumas: Elo Lux I-size automobilinės kėdutės montavimas ant ISOFIX pagrindo yra paprastas ir patikimas. Tai užtikrina saugią ir patikimą jungtį jūsų vaiko saugumui.
  • Saugos elementų reguliavimas: Saugos diržo ir galvos atramos aukščio reguliavimas yra paprastas ir be rūpesčių procesas. Ši prisitaikymo galimybė užtikrina, kad jūsų vaiko automobilinė kėdutė gali būti tinkamai pritaikyta jo poreikiams augant.
  • I-Size saugos standartas: Automobilio kėdutė oficialiai patvirtinta pagal naujausią Europos saugos standartą, i-Size, užtikrina, kad ji atitinka griežčiausius saugos kriterijus ir reikalavimus.